Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-03, 19:00   #2974
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
zlot truskawkowy i nikt nic nie pisał!

hehe jak włosy zaczną wypadać to ja wiem na jakie miejsca będę używąła tych odżywek
Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość

fenomenalny pomysł Dimiti

oszczędzę na brazylianie

Ja zaczęłam się trochę obawiać czy dobrze zrobiłam zamawiąc te kosmetyki BtB
No nic zrobię z siebie królika doświadczalnego


Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie mogę się zdecydować - Bobbi Brown Shimmerbrick - pink czy bronze? Jakie dają efekty? Który byście polecily?
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
tak, bo dziś będę zamawiać a opowiesz mi trochę o Pink? Masz może porównanie z Shimmerem Diora? Bo na Shimmera choruję i nie wiem, czy czekać na 001/004 i wziąć brązowego BB, czy może są porównywalne i wziąć różowego BB.
Ja mam broze i jakoś mnie nie zachwyca :nie;
Daje dość ciemny efekt po zmieszaniu wszystkich pasków, ja mam średnią karnację i muszę uważać zeby nie przesadzić z kolorem. Stosuję go jako bronzer, niestety do mojego niedożałowanego Shimmera Diora 003 Cooper się nie umywa


Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Dołączam do grona. Mnie też Nacre nie zachwyca, Mythic już zmiażdżyłam i Nacre chyba podzieli ten los.

Ja jeszcze daję szansę, ale w najbliższym czasie najprawdopodobniej zmiażdżę i dodam do swych pudrowych mieszanek


Zauważyłam natomiast przeklejanie tych samych postów na kilku wątkach. Po co????

Też pewności nie mam, ale wydaje mi się, ze było to jesienią zeszłego roku. Bajzel był straszny, więc też z oferty nie skorzystałam.
A o to trzeba już spytać samą zainteresowaną. Jednak ona niezbyt chętna do jakichkolwiek odpowiedzi
Wyliczanki i spisy posiadanych zasobow kosmetycznych biją po oczach a pytania o konkrety trafiają gdzieś w głuchą przestrzeń


Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Jaka się ma znajomości w Sephorze to cały rok ma się 20% na wszystko i 40% na sephorę
Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Po znajomości to znaczy, że koleżanka mi kupuje ze swoją zniżka pracowniczą i ot cała filozofia
Fajnie mieć takie koleżanki
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora