Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - INOA - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-20, 08:43   #7
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: inoa

Cytat:
Napisane przez angsunamon Pokaż wiadomość
Witam serdecznie! Ja byłam wczoraj na koloryzacji tą farbą w Katowicach. Miałam robiony na włosach odcień 4,35- czyli brąz złocisto machoniowy. Kolor wyszedł identyczny jak w palecie, włosy są pokryte równomiernie, są gładkie, błyszczące, świetnie się rozczesują. Farba ma wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne, jej regularne stosowanie powoduje niesamowitą poprawę kondycji włosa-porównywalną z ich stanem przed jakimikolwiek niszczącymi zabiegami fryz.
Bardzo ważne dla mnie jest to, że kolor wyszedł naturalnie, a nie jest to chyba takie łatwe. Chętnie podzielę się informacjami!
Dzięki za informacje ja robiłam wcześniej 5,35 ale majirel i niestety nie podoba mi się ten czerwonawy odcień, a kupilam go przez pomyłkę zamiast 5,3... Teraz właśnie farbą inoa 5,17 próbuje zabić ten nieszczęsny ciepły brąz, dzięki informacjom jakich uzyskałam z wątku "brąz zimny czy popielaty", farbka powinna być u mnie już dzisiaj, mimo wielkiej niecierpliwości postaram sie wytrzymać do jutra pozdrawiam i chętnie przeczytam następne opinie o tej farbie
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując