Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bezpieczeństwo wewnętrzne lub narodowe- studia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 22:03   #28
zimc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Bezpieczeństwo wewnętrzne lub narodowe- studia

Cytat:
Napisane przez Dzieciol Pokaż wiadomość
Nic dziwnego, w końcu która z prywatnych firm odpowiada za bezpieczeństwo narodowe?
Black Water Corp. - Amerykańska firma z branży security - zajmuje się zabezpieczeniem obiektów typu lotniska, ambasady, punkty strategiczne oraz konwojem oraz ochroną VIP - Do pracy w niej dostają się głównie byli komandosi, żołnierze, oraz osoby z udokumentowanym doświadczeniem w walce. "Opiekuje się" wieloma obiektami oraz terenami będącymi pod wpływem wojny oraz stanu zagrożenia. Co do samego bezpieczeństwa - zaraz będę bronił licencjat - po dwóch latach jestem zadowolony z wyboru, ciekawe zagadnienia - tak jak ktoś napisał wcześniej - politologia, admistracja, stosunki międzynarodowe, historia i zarządzanie w jednym. Co do pracy- mundurówka - wojsko, policja, Straż graniczna, celnicy, oraz instytucje związane z bezpieczeńśtwem - zarządzanie kryzysowe itd. Również możliwości podjęcia pracy jako doradcy ws. bezpieczeństwa w instytucjach państwowych, jak i jako samodzielni pracownicy tych instytucji. Jeśli chodzi o moje studia - AP w Siedlach /zaocznie/- głównie z powodu renomy szkoły. Co do kadry - Różnej maści osoby, aczkolwiek wiedzy praktycznej i teoretycznej im nie odmówie -prócz jednostek to wykłady są ciekawe i potrafią być wciągające. Jeśli ktoś/ coś do mnie to PW
zimc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując