Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 06:14   #4918
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
Nevado czy moglabym prosic o swatch How Beautiful? Czy myslisz ze nadawalby sie jako cieply rozswietlacz do NC20? Boje sie ze bylby dla mnie za ciemny jako rozswietlacz a kolejnego bronzera nie potrzebuje. Chetnie uslysze Twoja opinie
Cytat:
Napisane przez Madzia19 Pokaż wiadomość
Dołączam się do prośby o swatch How Beautiful Kusi mnie
Załączam swatch na paluchu Kolor bardzo mi się podoba, ale zgadzam się w jednym z Corii, najlepiej testować ten puder na twarzy, w innym wypadku nie będzie efektu. Ja uwielbiam łączyć ten ciepły złoty beż na policzkach z kreską na powiece w kolorze Practice Makes Perfect (technakohl). To zestawienie odkryłam przypadkowo testując kosmetyki z kolekcji, ale wygląda to świetnie... Nigdy nie pomyślałabym, że taki kolor kredki będzie mi odpowiadał

P.S - Sereno mam taki sam kolor podkładu jak Ty Ten rozświetlacz jest dosyć widoczny na jasnej cerze, ale nie zastąpi bronzera...

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Tak wygląda w rzeczywistości na Twoich ustkach? Czyli wszystko zależy od ich koloru... No nic, poczekać muszę do czwartku, w ciemno kupować nie zamierzam, tym bardziej, że stacjonarnie mam Ł15 zniżki
Dzięki za słoczyka
Tak i jeśli ktoś miałby ochotę chętnie zamienię moje Whirls&Twirls na What Joy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg howbeautiful!.jpg (26,3 KB, 28 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora