Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-13, 09:13   #69
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.II

U nas juz chyba powoli noce wracaja na dobre tory. Ale jeszcze nic nie chwale.

Do zdjec to jak najbardziej moze byc album i zaproszenie do znajomych. Ale na niektore tematy przydalby sie klub czyli cos prywatnego gdzie nikt inny nie zobaczy co piszemy, tutaj o wszystkim nie napisze nigdy bo nie wiem kto to czyta, a edytowac mi sie nie chce bo jak ktos wczesniej zacytuje to i tak upa i post zostaje.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
witam sie i ja!

jak zalozycie klub to tylko sprobujcie doproeadzic do smierci watku gdzie ja sie wygadam ? a ja korzystam z tableta i nie mam apki wiec juz w ogole

moje dziecko ma juz prawie gorna jedynke no i przez to nocka srednio ciekawa, co chwilke placz za to pospala do 8 aktualniemlize kapcie i podlogi wiec musze do niej leciec.

Dla zainteresowanych mailowalam z jednym Panem z osmiu gawiazdek o joie stages. Napisal mi ze jak na te polke cenowa jest to bezpieczny fotelik dla malucha jednak najwiekszym mankamentem moze byc dlugosc pasow w samochodzie, trzeba sprawdzic. Oczywiscie polecil mi inne foteliki rowniez w roznych cenach ale jak co to przekazuje :P
A co ciekawego ci polecil jesli mozna spytac? [emoji4]
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora