Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-13, 13:33   #89
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.II

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Catherine
napisalam do sklepu internetowego oddzial w lodzi tam sa maile kontaktowe. Napisalam, ze zastanawiam sie nad kupnem i i doradzili, nie bylo z tym jakiegos provlemu. Nam ze wzgledu na to, ze fotelik bedzie przenoszony z samochodu do samochodu polacali axkid minikid tam jest montaz na pasy plus TT (w jednym samochodzie jest isofix w drugim nie) i troche roboty z tym jest bo u nas w samochodzie te szyny przednich siedzen nie maja dziur przystosowanych do TT i gosc powiedzial ze to trzeba troszke podorabiac i ze jakos pod siedzeniem da sie to przywiazac. Ja wystraszylam sie troche tego montazu z auta do auta i zamowilismy w necie stages i zobaczymy jak bedzie lipa to odeslemy i tyle

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Czeko
a o ktorej u was Mloda chodzi spac? Bardzo wczesnie wstaje. Pewnie macie chociaz wieczor wolny[emoji14]bo u Nas to Mloda idzie spac ok 21-21.30 ale z reguly zostawiamy ja sama w lozeczku od 20.30 i Mloda ma domowke zagladamy do niej oczywiscie
No wlasnie u nas te zaczepy w szynach sa, a w axkidach wszystkie foteliki na tej samej skorupie wiec i test plus do kazdego sie zalicza. Tylko jakbym miala z auta do auta to faktycznie joie na same pasy bedzie latwiejszy w uzytkowaniu. Daj znac jak przyjdzie i jak wam pojdzie montaz[emoji3]
Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
HELP!!!!
Właśnie rozmawiałam z moim Prezesem (nowy gość, nie poznałam go osobiście bo wymiana była w tym roku)

On jak się dowiedział, że chcę wykorzystać zaległy urlop ( w zeszłym tyg z moim dyrektorem o tym rozmawiałam) to sam osobiście zadzwonił i chce żebym wróciła do pracy - uwaga - zaraz po zakończeniu urlopu rodzicielskiego - 4 października !!!!!!!!!!!!

Ja psychicznie nie jestem na to gotowa
Powiedziałam mu, że moja mama ma operację i w październiku nie będzie jeszcze mogła się młodym zając...myślałam, że to mi da przewagę miesiąca - a on na to, że firma mi zapłaci za nianię

Niby prawo jest po mojej stronie i chyba muszę urlop zaległy wykorzystać...ale z drugiej strony nie chcę wypaść z obiegu...

Mam spotkanie w przyszłym tygodniu z nim i moim przyszłym nowym szefem...

No i jak ja Grzesiola teraz zostawię
Serce mi pęknie
Jeju nie wyobrazam sobie wracac teraz do pracy. Na pewno bedziesz z poczatku rozdarta miedzy malym, a praca ale wierze, ze szybko sie wdrozysz i wszystko sie dobrze ulozy. Obys tez znalazla idealna nianie[emoji8]
Jak dobrze, ze mnie na razie takie decyzje nie spedzaja snu z powiek.
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora