Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-19, 19:47   #2538
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

no , tzn alicja je juz ma , moje dojda za pare dni , wiem ze sprzedawcy sciemniaja ale nie napisalam do niej jako potencjalny klient , napisalam jako osoba ktora juz je kupila i sie stopily i zapytalam dlaczego skoro napisala inaczej w reklamie a ona ze jest to niemozliwe bo oni je prostuja w salonie . nie wiem zreszta , bardziej przeraza mnoie fakt ze sie nie beda chcialy krecic a inni jej klienci do ktorych napisalam maile mowia ze wlosy sa ok , jedyne co to sie plataja
allegro ja tez nie chce pajaca robic i jednego dnia z dlugimi a nastepnego z moimi badylami ..
z tymi koncowkami to czytalam na innym forum ze sie je moczy w goracej wodzie ..a wiesz co , ja jestem dobrej mysli , bedzie pewnie troche cackania z nimi i uwazania ale mysle ze beda dobre , a to ze ktos je nosi raz na jakis czas i jest ok nie znaczy ze noszac czesciej bedzie lipa , ja mysle tak : mam moja ukochana lalkie Barbie Shakire z dugimi bloo wlosami , mam ja juz od paru lat , stoi sobie na polce , wszyscy jak do mnie przychodza ja dotykaja i obracaja, macaja wlosy .. i jej wlosy sa naprawde boskie (i syntetyczne) i nic sie nie zmechacilo moze wiec i nasze clipy dadza rade

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-05-19 o 19:52
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora