Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perełki z Allegro. Część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-16, 20:33   #3112
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Perełki z Allegro. Część IV

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Rachelo, zgadzam się absolutnie
jak któryś sprzedawca podwyża cenę, bo widzi, że mu towar szybko schodzi, to jest świete oburzenie, że zarabia na pasjonatkach zapachów, a jeśli robi to osoba za taką pasjonatkę się podająca, to robi się to... niesmaczne dla mnie głupio byłoby mi dla kilkunastu złotych robić takie "interesy", oczywiście nie tylko wizażanki są na Allegro, ale czy to znaczy, że innych można "naciągać"? Zupełnie czymś innym jest taki Rotez czy ludzie, dla których Allegro to zwykły zarobek na życie, tu można mówić o podaży i popycie itd.
Nie śledzę niczyich aukcji, ale na Allegro jestem sporo i sporo oglądam, więc zwyczajnie widzę niektóre "przedsiębiorcze" akcje.
.
Tulipanko chyba nie wczytałas się dokładnie we wszystkie nasze posty
Ty piszesz o jednym a my piszemy o czymś zupełnie innym.
zadam Ci pytanie.... posługując sie postem Tymeny:
Jeżeli ustrzeliłaś na allegro ekstrakt perfum za 20 zł (który jest wart 180 zł), ryzykowałas bo np. sprzedawca był niepewny, zapłaciłas koszty przesyłki.... i co częste przy zakupach w ciemno perfumy nie przypadły Ci do gustu choc długo z nimi walczyłaś, postanowiłas je w końcu sprzedać....to za ile je wystawisz?
Trudno będzie mi uwierzyc jeżeli napiszesz, że za 15 zł ... bo nie bedziesz chcia "naciągać" klientów
__________________


Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2007-03-16 o 20:46 Powód: walnełam ortografa
mulier jest offline Zgłoś do moderatora