Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-06, 22:31   #179
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość
Cześć Można połączyć? Jestem posiadaczką prostych i niestety cienkich włosów.
I na dodatek zniszczonych lakierem Od 3 tygodni nie używam go wcale, za to nakładam oleje, maski, odżywki i ścięłam całkiem sporą ilość ich. Kiedyś już byłam włosomaniaczką, ale przez brak systematyczności wróciłam do starych nawyków
Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mogę dołączyć?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Witamy


Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
O, czapka zimowa to temat rzeka. Ja w sumie od niedawna noszę, jakoś z wiekiem człowiek wrażliwszy się robi Nawet mi się niedawno przypomniało, że jako 17latka pomykałam całą zimę w płaszczyku z zamszu (nieocieplanym), oczywiście bez czapki i szalika
Ale wracając do czapki, to raczej noszę luźniejsze. Lubię też berety, ale na razie nie znalazłam takiego, który mi się podoba. Nie lubię za to najpopularniejszych (z tego co widziałam w sklepach) dość obcisłych czapek - czuję je na głowie, włosy się szybciej przetłuszczają i tracą objętość.
Ja właśnie noszę ciasną czapkę, bo jest dla mnie po prostu cieplejsza niż te luźniejsze, ale może wpływ na to ma też materiał (angora). Ale to fakt, włosy czasami się przetłuszczają i jest przyklap.
Btw nie wiedziałam, że ciasne czapki są najpopularniejsze, raczej obserwuję inną tendencję


Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Dziewczyny, słyszałyście o revalidzie? Koleżanka ostatnio mnie pytała, ale nie umiałam nic konstruktywnego powiedzieć.
Moja współlokatorka mi zachwalała swojego czasu, kiedy leciały mi włosy, ale ze względu na cenę nie wypróbowałam. Ale ona i jej mama używają/używały i bardzo polecają na włosy, paznokcie itd.
__________________
You're at your best when you don't give a crap.
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując