Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 17:19   #406
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Ja mam takie włosy wokół twarzy i nad karkiem. Też nie chcę cieniowania/pazurków, ani nie chcę drastycznego ścięcia, więc tak jak Chimay, dbam o włoski, olejuję, itd - ale jeśli już są rozdwojone, a niestety jest ich dużo, to podcinam pojedyncze włoski. Ale na to trzeba mieć czas, żeby wyłapać wszystkie. No i trzeba uważać, żeby nie przerzedzić fryzury. Na pewno nie jest to idealna metoda, ale u mnie działa.
Też usuwam pojedyncze zniszczone końcówki. Niestety problem z tą partią włosów jest trudny, bo jak się ma tylko rozdwojone końcówki, to można je po prostu skrócić, a tu brzydsze jest pasmo na całej długości, a przecież nie utnie się go 3 cm przy skórze.
Jeśli ktoś rozważa skrócenie całych włosów, to dobrą opcją w tym przypadku jest fryzura typu grzybek, bo przy niej pasma z przodu są dość mocno skrócone. Miałam taką 4 lata temu i włosy dość fajnie odrosły, ale zachciało mi się potem trwałej. No ale rozumiem, że sporo osób nigdy by się tak nie obcięło, więc tak tylko wspominam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura-grzybek-12.jpg (59,2 KB, 6 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując