Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-07, 18:12   #1764
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Pochwalę się, że znalazłam idealną fryzjerkę Obcięła mi 10 cm włosów i jeszcze jej podziękowałam

A tak serio to powiedziała, że miałam źle pocieniowane włosy i przez to tak dziwnie się układały, że w ogóle nie byłam zadowolona. Wyrównała mi je, 10 cm poszło, ale teraz ich nie poznaję - nie suszę, nie stylizuję, a układają się super, są wyraźnie lżejsze. Plus widać było, że naprawdę jest zainteresowana tym, co bym chciała mieć na głowie i nie musiałam jej przestrzegać by nie używała degażówek Ogólnie jestem bardzo zadowolona, pierwszy raz ścięłam tyle i nie miałam depresji przez miesiąc
Pokaż zdjęcia! Bo straciłam rachubę, jak wyglądają Twoje włoski!

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Gratuluję dobrej fryzjerki i w takim razie czekamy na fotki włosów

A to moja aktualizacja, chcę zejść z cieniowania
05.07-01.09
Choina, jakie one są puszyste!

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaobserwowałam, że odstające włosy pokazują mi się,gdy przesadzę z proteinami. Ostatnio olejowałam, po myciu nałożyłam Kallosa color a potem rumiankową Joannę bez spłukiwania i nie było ani jednego odstającego włosa! A na głowie mam milion różnych długości i baby hair..
Ale to nawet bardzo możliwe, o proteinach się czyta, że robią wrażenie "suchego dostającego siana"

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Dzień dobry, ja też wpadam z aktualizacją, bo sierpień jakoś przeleciał bez
Burtonistka, czy możesz oddać mi połowę swoich włosów?
I tak zostanie ich duuuuużo


Ech... Kiedy ja pojmę te wszystkie terminy...
Wczoraj w nocy, jak wróciłam z koncertu, to te moje odstające były jeszcze bardziej odstające niż zwykle i takie nawet lekko sztywne (wt??? przy moich lejących się włosach?), a nie używam nigdy żadnych produktów do stylizacji ani nic. Hmmmm, muszę na serio zgłębić składy, jezuuuuuuuuuuuu... W zasadzie to nawet wypadałoby... Po prawie dwóch latach.

Całusy dla wszystkich już z góry, zanim nadrobię zaległe posty
W mojej opinii lepiej Twoje włosy wyglądały, gdy były nieco krótsze. Może to kwestia zdjęcia, a może dawno nie podcinałaś końcówek? Bo takie są smętne, ale to może być wina zdjęcia

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Ja całe życie cięłam się na prosto i rok temu stwierdziłam, że końce chcę mieć wycieniowane, ale przez to, że są to się wywijają co widać na zdjęciu

Może to rosnące bejbiki masz pod spodem Ja mam teraz cały łeb nieposłusznych bejbików, które robią co chcą

codzienna fryzura, najwygodniejsza
Śliczna, i gruby ten warkocz, mniam! Mi by pewnie przeszkadzały włosy z lewej strony, bo nie znoszę, jak mi coś na ucho nachodzi, a w moim wykonaniu tej fryzury, wiecznie mi nachodzi Chyba ż robię na nieco tłustszych, ale wtedy mam przyliz...

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Tak sama, bo moja mama i siostra to antytalent w robieniu czegoś z włosami, dlatego moja mama nosi krótkie, które ma tak obcięte, że same jej się fajnie układają, a moja siostra ogranicza się do kitki Jestem więc skazana tylko na swoje łapki Ja kocham robić warkocze i sobie i komuś

Widziałam w wątku pielęgnacyjnym, super włosy, śliczne Chciałabym już taką długość
Mogę Cię adoptować?
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując