Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 17:38   #2064
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Chciałabym na przełomie marca/kwietnia, więc mam jeszcze sporo czasu.




No właśnie to się tak samo robi i jest bardzo frustrujące, bo włosy jeszcze schną i nie mogę ich tak po prostu związać w koka, a suszarka z przyczyn logistycznych odpada. Więc chodzę z taką miotłą co wieczór.
Wkurza się ta dwoistość moich włosów, normalnie Dr Jekyll i Mr Hyde, jak są świeże przy skórze, to na długości miotła, jak miotła się wygładzi, to przy skórze już przychlast





Nie ma pewnych sposobów, bo patogeneza Alzheimera jest niejasna, są tylko różne teorie na ten temat. Na pewno jakiś wpływa ma stres oksydacyjny, ale to nie tylko na tę chorobę.





Czyli to zaprzeczenie włosomaniactwa to nic niezwykłego No, ja jednak wolę rozczesywać z odżywką, grzebie sunie jak po maśle.




Pokaż potem fotkę




Długi bob to fryzura, którą uwielbiam, ale u innych.
W ogóle jeśli chodzi o choroby o podłożu mózgowym to trudno jest zapobiegać i ciężko jest jednoznacznie stwierdzić, co je powoduje (chyba, że współistnieją z urazem/udarem/wylewem/itp.)

Uświadomiłam sobie własnie, że chyba od roku nie kupiłam żadnej odzywki, ani maski Ostatni raz kupowałam w grudniu 2013 zapas odzywek Balei w DM, a od tego czasu niczego sobie nie przypominam. Ale doszłam już do takiego etapu, że moim włosom ani nic super nie służy, ani bardzo nie przeszkadza, są dobrze odżywione i na wszystko reagują podobnie, wiec też motywację mam mniejszą do kombinowania.
To jest jeden z powodów ścięcia, do tego od 6 r.ż. nie miałam włosów krótszych niż za ramiona i ciekawa jestem jak będą wyglądać
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując