Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-13, 14:18   #2224
Arcy_Eris
Raczkowanie
 
Avatar Arcy_Eris
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Arcy, Ty w ogóle się zdjęciami nie przejmuj i nie krytykuj się aż tak, bo naprawdę masz wiele atutów więc po co myśleć o tym co Ci się nie podoba
po 1. ja też na wszystkich fotach wychodzę jakbym miała wielkie czoło, to jakaś kwestia spłaszczenia na fotografii (jak to foty z telefonu to pewnie robi Ci lekkie fisheye). nie wierzę, że w realu też to tak wygląda
po 2. zauważ, że na każdej focie masz zmarszczone czoło robię to samo

Grzywka mogłaby pomóc przy ciemnych włosach.. a inne fryzury, patrzyłaś na Christinę Ricci? Ona też ma trójkątną twarz

Na tej stronie płaci się raz i pokazuje Ci jedynie czy jesteś wiosną/zimą/jesienią/latem a nie podtypem.. więc może nie warto inwestować w te stronę. Lepiej zrób sobie dobre zdjęcie, wyraźne w odpowiednim świetle i nakładaj je na palety z 1 strony tematu... i wstaw tutaj to zobaczymy
Dokladnie tak jest. Na zdjeciach jest jakas masakra w realu to czolo takie jak ufo nie jest. Nie wiem co sie dzieje ze na zdjeciach tak to wyglada. Tak samo dol twarzy w realu nie jest az taki waski. To jakies fatum. Nie jest to fajne,ale trzeba z tym zyc. Tak patrzylam, tylko wlasnie cristina ricci na pulchne policzki i u niej to troche lepiej wyglada, a ja wciaz mam problem z przytyciem. A jak kiedys warzylam wiecej to buzia sie u mnie zrobila jak pilka, oczywiscie dolem minimalnie wezsza. Ok, bede sie na tym skupiac, czyli glownie szukac kolorow takich jak z palety lata, wiosny i zimy?
__________________
,,Koncert miał dziwnie nieskładne brzmienie: Wpierw grały zmysły.... ..potem sumienie....
Arcy_Eris jest offline Zgłoś do moderatora