Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-22, 15:57   #102
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Już się zgubiłam... To dla Waszej wygody, bo Wy się gubicie, czy z powodu pw te zmiany? Trzeba było od razu powiedzieć, że Wy tak chcecie, bo Wam to ułatwi życie.

I dla ścisłości - nie praca moda nad tym jest śmieszna, tylko pisanie pw do moda, że ktoś na (z założenia) plotkowym-pachnącym pisze o kolczykach. To jest śmieszne. Jakby nie było innych problemów na świecie.

Mimo to pojawiło się pytanie czy ma zostać jak było. Jeśli to utrudnia Wam pracę, a wątek się zamula i w sumie jest to problem, to nie widzę zasadności takiego pytania. Co zrobicie, jeśli większość powie, że chce by zostało jak jest?
Ad.1 - to, co napisałam o Tulip i sobie było odpowiedzią na to, że piszecie "przecież nikt Wam tego nie każe czytać". Jasne, nikt nikogo pod pistoletem nie trzyma, ale to jest mimo wszystko forum o Perfumach. Więc sądzę, że należałoby zmienić koncepcję wątku Czym dziś pachniesz, bo zaczyna się z tego robić straszny bałagan; co przyznaje część Wizażanek.

Ad.2 - no cóż, jak widać ludzie mają różne "problemy". Jeżeli są zżyci z forum, i lubią na nim przebywać, to starają się żeby się rozwijało, było czytelne i przede wszystkim - zachęcało nowych użytkowników. Ja w tym nic złego nie widzę.

Ad.3 - a ja widzę zasadność pytania, bo jak widać, dzięki temu wątkowi, powstało kilka propozycji i wynikły dodatkowe sprawy, co z mojego punktu widzenia jest istotne.

---

Co do moderatorów - i co, teraz damy trzeciego moda, a jak postów będzie przybywać i przybywać, to damy czwartego moda...? Jasne, że zawsze można dodać kogoś do pomocy, ale nie o takie rozwiązanie nam chodzi. Gdybyśmy chciały kogoś do pomocy, poinformowałybyśmy w tej sprawie Agnieszkę lub Zło.
To tyle w sprawie modów.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora