Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jaki podklad na slub i wesele
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-06-22, 13:53   #14
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Re: jaki podklad na slub i wesele

Samemu czy w salonie? To trudne pytanie...jeśli znasz zasady dobrego makijażu, umiesz się sama umalować /względnie oddać w ręce doświadczonej koleżanki i masz jakis pomysł na makijaż i nie boisz się że stres cię zje to namawiam na własnoręcze działanie...jeśli nie to lepiej nie ryzykuj i znajdz doświadczoną kosmetyczkę (najlepiej kogoś zapytaj,obejrzyj zdjęcia tej osoby - jak wyglądał makijaż i oczywiście koniecznie wypróbuj makijaż próbny - ale uprzedzam jeśli cenisz sobie dosyc naturalny wygląd to będzie trudno - bo najczęsciej wykonywany makijaż ślubny to makijaż "pod zdjęcia" więc nieco mocniejszy)
poza tym makijaz w salonie (razem z próbnym(i?)będzie na pewno sporo kosztował...pół biedy jeśli rzeczywiście efekt będzie wspaniały,gorzej gdy nie...tak czy śmak po imprezie cała kasa zostanie ci na waciku...
jeśłi zdecydujesz sie na pierwszy wariant to na dodatek zostanie ci zestawik kosmetyków do dalszego użytku..no i możesz robić kilka (naście)prób aż uzyskasz efekt zupełnie zadowalający...proponuję zebrać mini komisję (typu 2 koleżanki,narzeczony do oceny- przynajmniej ci powiedzą czy jest ok) co do kosmetyków to uważam że można się umalować ślicznie i za dosyć rozsądna cenę "na wyjście" mając: przede wszystkim baza Lumene pod makijaż (ok 36 zł),podkład -wedle uznania- na przykład niezły jest Air Wear Loreala(ok 50) czy Max Factora Lasting Performance(podobnie) - grunt do dobranie odpowiedniego kolorku - jeśli będziesz opalona to proponuje nieco jaśniejszy odcień niż buźka (na wyjście dobrze nakładać jest podkład gąbeczką z ręki) ,jeśli to konieczne korektora (nie wiem jaki jest jeszcze dobry bo mam Dermacolok 8 zł) )koniecznie puderek sypki lub w kamieniu- Vipera powinna być satysfakcjonująca (11zł) (do wykończenia i potem do ewentualnych poprawek),fajny efekt daje tez puderek brązujący wielofunkcyjny Vipery (ok 11 zł) do podkreślenia kości policzkowych, skroni itp, ja mam jeszcze taki błyszczący pyłek z Sephory do oprószania twarzy ramion i dekoltu(ok 18 zł) ale można znależc podobny produkt innej firmy...twarz potraktowana umiejętnie tymi kosmetykami(sypkie produkty koniecznie pędzlem!!!) moim zdaniem wygląda widocznie dosyc profesjonalnie (zawsze mnie znajome pytają gdzie się malowałam)i wymaga juz tylko naniesienia pozostałych elementów (cienie- nie ma co sie ruinować Vipera i Inglor na bazie Lumene sa wystarczające, maskara i pomadka lub/i błyszczyk - niezłe sa błyszczyki Eveline i pomadki Meybelline Mega Shine) i FINITO...śliczny efekt gwarantowany... acha no i oczywiście na jakiś czas przed ślubem - (jeśli jest to potrzebne)proponuje zrobić regulację brwi i delikatną hennę, obowiązkowo peeling i maseczkę nawilżającą....życze powodzenia i udanych prób...wierze że ci sie uda
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując