Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co Was dziś ucieszyło?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-28, 17:24   #1
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121

Co Was dziś ucieszyło?


Dzisiaj zdałam sobie sprawę, że mój dobry humor spowodowany jest małymi drobnostkami Ogólnie nic się dziś nadzwyczajnego nie wydaarzyło, a ja mimo tego, śmieję się jak głupi do sera
Po pierwsze zwolnili nas z 2 lekcji więc wreszcie mogłam pójść z kumpelą na zakupki i na pogaduchy przy ukochanej pizzy kurczakowo-pieczarkowej
kartkówka z histy poszłam mi calkiem znośnie, zauważyłam, że w mojej szkolnej bibliotece jest wiele wartych uwagi ksiązek, zamówiłam sobie ksiązki o jodze i "zabawy plastyczne dla przedszkolaków" (hehe- jeee tam jest wiele rzeczy takich do zrobienia z bibuły, kartek kolorowych, muszelek, kamyczków, farbek i innych ) a teraz słucham sobie misia jacksona- ja go naprawdę lubie!!! (ups)
ponadto kupiłam sobie bieliznę i kolczyki, na obiad miałam naleśniki z kakao, nie mam za wiele nauki, wiec mogę pograć sobie w simsy
no i wyczaiłam w kiosku ciasteczka BE BE za 20 groszy! jupii a ja je tak lubie, bo w swej prostocie są takie cudneee
a i pod nakrętką w "tarczynku" miałam superciekwostkę, że największy grejfrut na świecie waży 3 kg

I jak się tu nie cieszyć ?
a teraz gapię się na poniższy obrazek... jest po prostu achhh...

a co Was dziś ucieszyło?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ulica.JPG (24,3 KB, 372 załadowań)
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora