Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-20, 18:15   #3583
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Buczka mam nadzieję, że już nic z tymi gulami nie robisz i leżysz spokojnie? Ja już chyba wyleczyłam się z mezoterapii.
Ivonka moja opryszczka też taka byle jaka, kiedyś to miewałam jak tralala. Usta chyba zostawię tak jak są ale brwi moją piękniejszą lewą brew mi tak wyskubała i za wysoko narysowała pozbywając ją naturalnego fantastycznego kształtu Idę na poprawkę do mojej poprzedniej linergistki (jak się uda).
Listeczku studentowi powiedz, wydrukuj i każ na poniedziałek wykuć na blachę. Co on teraz może zdać z taką temperaturą? Zaraz zarazi swoją rodzicielkę i za nią tata będzie zlecenie kończył
Meguś jak to możliwe, że maziasz się pod oczkami??? Ja tam mam po cosmelanie wory, doły, naczynka i siatkę Opowiedz mi proszę dokładnie jak wokół oczek cuda robisz i jaki jest tego efekt.
Magda ale fajnie, że nam te niusy przekazujesz. Ja włąśnie zauważyłam, że mam próbkę tego Iwostinu, tylko ona ma taki śmieciowy skład, że aż się boję. Nie ma rady, muszę spróbować.


A dlaczego Wy, takie piękne i delikatne kobiety słuchacie tak potwornej muzyki?!
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora