Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-14, 14:26   #159
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez malusienka Pokaż wiadomość
ja zaczęłam teraz oliwkę bd dziecięcą(skończył mi się hippek). pierwsze wrażenie jest pozytywne. zapach może mniej przyjemny (typowy dla kosmetyków bd) ale mam wrażenie, że oliwka wchłania się szybciej od hippkowej i lepiej nawilża

mam też porównanie niebieskiego kremu bd do twarzy i ciała z extrasensitive i dla mnie ten drugi sprawdza się znacznie lepiej. mam tłustą cerę i u mnie faktycznie zostawia leciutki film dlatego używam go na noc ale nawilża dużo lepiej, czasami mi się wydaje, że ten kremik do twarzy i ciała wręcz wysusza mi buzię, skóra jest ściągnięta :O

z bd używałam też kremu z filtrem 50, ale znalazłam dużo lepszy zamiennik- sun protect kids 50 z tesco. babeczki, polecam!! ma 2x wieksza pojemność, cenowo wychodzi taniej a wchłania się dużo lepiej, nie bieli jak bd, ładnie pachnie (niektórych może drażnić, bo zapach trzyma się cały dzień) no jestem nim oczarowana;P

aha i mam pytanie odnośnie http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ia-piersia.htm
czy któraś z Was używała i może porownać z uniwersalnym płynem do mycia ciała i włosów (niebieski z pompką)? niestety w moich rossmannach nigdy nie widziałam tego płynu a bardzo mnie korci ;P

A czy ten filtr z Tesco jest stabilny? Ile kosztuje?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując