Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - potrzebuję zmiany !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-15, 18:50   #5
mpx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 94
GG do mpx
Dot.: potrzebuję zmiany !

Cytat:
Napisane przez PannaDelikatna Pokaż wiadomość
Super z Ciebie dziewczyna Zazdroszczę loczków i piegusków Masz strasznie krótkie i grube brwi, hm...
tez myslalam ze na brwi np henna ? bo sa rzeczywiscie jasne i ledwo widoczne..

Cytat:
Napisane przez pa-ti Pokaż wiadomość
Patrząc na Ciebie pierwsza myśl to RUDY, RUDY
Obecnie masz naturalny kolor?
No i makijaż (tusz do rzęs, błyszczyk, róż na policzki i kiedy miną upały to jakiś lekki, jasny podkład)
Co do brwi to może regulacja drobna ?
to z tymi brwiami sie wybiore
włoski - kolorek naturalny ..
zrobiłam specjalnie zdjecia bez makijazu w makijazy zawsze inaczej
rozu raczej nei uzywam, raczej lekki bronzer na policzki..

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
Hej To może ja dorzucę kilka swoich rad:

1) Masz bardzo ładne, niebieskie oczy, musisz je podkreślać! Np. jasna zieleń dobrze wygląda przy takiej tęczówce (coś o tym wiem ) Dobry tusz, możesz użyć też zalotki, do tego jakiś błyszczyk. Polecam też dobranie podkładu, poproś o to w drogerii, panie na pewno pomogą. Możesz dodać też róż/bronzer i gotowe. Nie chodzi o tworzenie tapety na twarzy, tylko o ożywienie jej, nadanie koloru i blasku Na Wizażu na pewno znajdziesz dużo wątków o doborze koloru cieni dla niebieskookich. Sama kiedyś czytałam takie wątki, niestety nie subskrybowałam więc nie podam Ci żadnego konkretu :P

2) Z tego co zauważyłam to masz dość wysokie czoło, więc upięcie w ten sposób (zdj.4) jeszcze je powiększa i wydłuża. Wyglądasz wtedy co najmniej niekorzystnie. Polecam Ci raczej robić sobie jakiś koczek, spinać klamrą, albo po prostu - nosić rozpuszczone. Co do koloru - nie mam na to pomysłu, być może jakiś czekoladowy brąz? Może inne dziewczyny Ci coś doradzą w tej kwestii

3) Prawie zapomniałam - usta też podkreśl! Są duże, ładne, nie jedna dziewczyna chciałaby takie mieć A co do brwi - może wybierz się do kosmetyczki, nada im konkretny kształt, może lekko przyciemni.

Pozdrawiam
a taki bronz nie bedzie za ciemny dla mnie ? obstawiałam wlansie przy jasniejszych kolorach jak na zdj..
mpx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując