Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 14:56   #4208
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
no wiecie co-ja skomplementowałam, a Wy( czytaj: Ty i Kot ) tu fochy stroicie
coś mi PW znów nawala i nie wiem, czy dostałaś ostatnią wiadomość, więc ponowię pytanko tu:jakbyś chciała te odsypki Lucyny, to daj znać, bo chyba lada chwila Ola powinna mieć moje zakupy u siebie.
z limitowankami to ja mam tak:że albo się waham i jak już się zdecyduję, to wykupione albo napalę się po swatchach, kupię, bo "potem wykupią, więc wolę mieć" i okazuje się, że mi ten kolor nie psauje
ja nie stroję kot stroi
ja ogólnie mam kotów od wyboru do koloru, ale nie ukrywam, że bym takiego rudaska sama chciała!
napiszę PW bo wydawało mi się że pisałam, ale może nie wysłałam albo co...
ja mam właśnie problem z VV bo sie napaliłam na Toxic tale i się ciągle zastanawiam, czy on aby na pewno by mi pasował...
ja mam jakoś tak, że jak już po swatchach się zdecyduję to spoko zwykle 95% rzeczy jest super!
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
O to koniecznie musimy się spodkać.Uwielbiam wizażowe spotkania
BB na prawdę polecam(może jestem macową nowicjuszką ale trochę innych cieni mam już w kolekcji a ta paletka jest na prawdę udana).Niedawno kupiłam gel liner z Coastal Scents w odcieniu Exotic i to jest idealny kolor do łączenia z BB .
Nie byłam przekonana,czy rzeczywiście 217 to takei cudo będzie ale zmieniłam zdanie jak go tylko zobczyłam i dotknęłam-koniec,natuchmiast musiałam mieć
jestem za! teraz będę 18stego około godzin południowych (12-13) w Magnolii a później chyba w Grunwaldzkim.
muszę w takim razie jeszcze raz spojrzeć na BB..
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora