Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-14, 00:31   #4223
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

AAAAAA zobacznie ale cuda

http://www.macpro.com/templates/coll...=CATEGORY30397

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ja mam pewne plany na sobotę,ale kto wie-może będę w tych godzinach wolna.

Acha,planuję przetestować róże Mac.Mam kilka różnych róży,głównie mineralnych ale potrzebuję jeszcze innego konkretnego rodzaju/koloru i pomyślałam o macowskich bo jak do tej pory nigdzie nie znalazłam idealnego a oni mają taki ogromy wybór róży.Coś absolutnie neutralnego,nie za różowego i nie za brzoskwiniowego co będzie pasowało absolutnie do każdego makeupu i nie będzie zbyt mocne do smokey eyes lub zbyt różowe do fioletów i różów.Co powinnam przetestować waszym zdaniem ?Czy kremowe są fajne np. Ladyblush?
a jaka masz skórę ? w sensie stopień jasnośći i czy bardziej różowa czy zółtawa ? Strada fajnie spisuje się jako róż na naprawde jasnych skórach takich coś w stylu podkłady 010 z Diora, na tych nieco ciemniejszych Cubić jest ok, na średnich dobry efekt daje też Buff który można ładnie stopniować, ewentualnie ciekawy jest Warm Soul z mineralnych ale lekko błyszczy coś jak wypiekane Chanel, Warm Soul na jasnych skórach łapie nieco moreli na reszcie jest neutralny taki ni beż ni morela ni róz wszystkiego po trochu.

róze w kremie są wszystkie dośc intensywne, kryjące, i idą w róż

z kremowych jako róż to CCB Nude jest fajne chłodny beż z różem, brudasek taki

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
A może w niedalekiej przyszłości będzie znowu podróż do Lądka ????
Wiem ,że nie ma w PL, bom sama się dopytywała.
może będzie
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora