Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowa ja na nowy etap.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-06, 22:56   #1
Caeles
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172

Nowa ja na nowy etap.


Witam. Poczytuje od dawna wątki w tym dziale, ale nigdy nie czułam aż tak wielkiej potrzeby, by coś w sobie zmieniać. Jednak w ostatnich tygodniach/ miesiącach wiele się zmieniło w moim życiu i uznałam, że czas zmienić też coś w wyglądzie.

Fryzurę mam taką samą od 5-6 lat, długie włosy, zwykle lekko zakręcone. Rzadko kiedy mam czas, albo chęć, by zrobić nimi cos więcej.

Nie maluje się, chociaż ostatnio zaczęłam eksperymentować z rysowaniem kresek etc.
Co do ubioru- mam 24 lata, ale nadal nie mam na siebie pomysłu. Zwykle jednak preferuje wygodne ciuchy- czarne bokserki, dżinsy, bluzy etc.

Z cerą mam ustawiczne problemy- przetłuszczająca się, z tendencja do wyskakiwania krost. Leczę to to, ale póki co z miernym skutkiem.

Włosy mam w kolorze Intensywna Czerwień, nie mam jeszcze nowego zdjęcia, bo farbowałam wczoraj. Jak tylko będę miała to wrzucę.

Chciałabym niedługo zmienić fryzurę i wymyślić coś z nowego ze stylem- może ciut bardziej coś kobiecego, seksownego? Nie wiem, proszę o jakieś porady.
__________________
- No właśnie - stwierdziła Babcia trochę udobruchana. Nigdy nie opanowała sztuki przepraszania, ale ceniła ją u innych.
Caeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując