Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-29, 17:21   #15
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Cytat:
Napisane przez marzanna21 Pokaż wiadomość
ja tez uwazam ze grupon to wielka sciema. Na tym zarabia tylko grupon bo firmy ktore robia zabiegi musza je robic prawie za darmo- ponizej kosztow. Nabieraja sie ze klienci przyjda raz za darmo a potem przyjda po normalnej cenie. Moj znajomy co ma restauracje to na poczatku sie skusil na grupona ale tyle ludzi przyszlo ze juz nie wyrabiali i dali jakies stare jedzenie a potem to juz bezczelnie mowili ze nie ma juz zadnych dan. To chamskie ale inaczej pewnie by zbankrutowali. Ja raz sie dalam nabrac i poszalm na sushi z grupona - dostalam taki syf z pasta z tubki- ryz a w srodku pasta z tubki bleee Na poczatku bylam zla ale potem to nawet rozumiem resaturacje no bo ile mozna pracowac za darmo. Po prostu wiem ze ten grupon to oszustwo a korzysta tylko grupon. Mam nadzieje ze w koncu ludzie sie zorientuja na czym to polega i nie beda wiecej oszukiwani- bo przestana z tego korzystac. No bo na zdrowy rozum jak mozna dostac cos z 90% mniej? czekam az grupon wymysli cos ze bedzie doplacal za cos zeby ktos z czegos skorzystal hi hi

Wszystko zalezy od podejscia wlasciciela firmy, ktora sie zgłasza do grupona. Zgłaszajac sie, mają na mysli reklame. I to jest super. Jesli gosciu np z restauracji bezmyslnie wysyla swoje ogłoszenie,a pozniej jest zaskoczony klientami i daje stare jedzenie, to wiadomo, ze robi sobie tylko antyreklame. Ja korzystalam 4 raz z grupona, jestem bardzo zadowolona. Korzystalam 2 razy z fryzjera, 2 razy z restauracji i bardzo sobie chwale i nie jeden raz jeszcze zajrze do tych miejsc juz jako normalny klient, bez zniki. I o to w tym chodzi. O reklame. Pierwszy raz bedzie super, to i przyjde za drugim razem. Wspolczuje klientom Twojego znajomego. Zeby dawac stare jedzenie,swietnie. zycze brak klientów...

A jesli chodzi ze strony firmy...mialam praktyki w salonie, ktory własnie sie zgłosil do grupona. I nie rozumiem co piszesz, bo oni byli bardzo zadowoleni. Ile sobie zyskali klientów, to tylko pogratulować. I dzieki tym klientom teraz zarabiaja znaczniej wiecej niz przed zgłoszeniem sie do grupona. I wcale nie zarobili mniej, bo nie mieliby tyle klientów w tak krotkim czasie gdyby nie serwis int.

Oby jak najwiecej ofert

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez anoli101 Pokaż wiadomość
Witam i ja niestety dołączam do osób poirytowanych odnośnie GRUPONA. Wykupiłam bon na zabiegi mikrodermabrazji w salonie LA GALERIE DE BEAUTE w GLIWICACH. i jakież było moje zdziwienie gdy tak bardzo miła Pani mi powiedziała"PRZYKRO MI ALE NIE MA JUŻ MIEJSC" To pytam się co mam teraz zrobić bo rozumie ,że należy mi się zwrot pieniędzy - odpowiedziała ,że prosze sie kontaktować z GRUPONEM. To pytam sie kiedy miałam wogóle dzwonić aby się umówić.Odpowiedz jej była jednoznaczna cytuje " KTO PIERWSZY TEN LEPSZY " ,czyli wtedy gdy kupiłam bon trzeba łapać za telefon i umawiać sie na 5 zabiegów z góry (bo tyle zawierała oferta) Mówie jej ,że w takim razie najzwyczajniej w świecie oszukali Państwo klientów - można przecież było zrobić bon limitowany ilościa zgłoszeń a nie brać ile wejdzie!!! Odpowiedziałami tylko nie bede z Panią dyskutować jest to bardziej skomplikowane niż siePani wydaje. Na zakończenie powiedziałam tylko ,że zrobili sobie niezłą antyreklame salonu LA GALERIE DE BEAUTE. Bede starała sie teraz odzyskac pieniądze. Osobiście podejrzewam ,że była to moja pierwsza i ostatnia tranzakcja z GRUPONEM.

Polecam przeczytanie artykułu i komentarzy
http://netgeeks.pl/index.php/2010/09/grouponcitydeal/
a kupon nie byl wazny przez 4 miesiace? nie bylo miejsca na kolejne miesiace?

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2011-04-30 o 17:11
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując