Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-06, 20:20   #4926
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a dziękuję
a co do fryzurki to jest ok tylko że do tego foto nie chciało mi sie układać a miałam upięte w koczek i nie zafajnie wygladają .chodziło mi o pokazanie koloru
a ze względu że mam okragłą buzię nie mam zbytniego wyboru
dodam jeszcze do albumu z wczoraj tam lepiej widać długość i cięcie
ja też mam okrągłego buziaczka ale nie wyobrażam sobie siebie w takiej fryzurce brzydko mi
nie lubię wywiniętych włosów w zewnętrzną stronę ale skoro mówisz że nie ułożone ja bym jednak zapuszczała

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dokładnie tak samo miałam w sztucznym świetle czułam się niemal jak brunetka a w dziennym już było w sumie ok na pewno się wypłucze, nie martw się

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------



dziękuję no właśnie cały urok żółtej w tych dekoltach ale to dopiero na osobie widać
kolor bardzo fajny i te dekolty aj zazdroszczę Ci jej idę jutro do swojego ulubionego outletu i sh i jeszcze bo galerii pohasam

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Lalki ale tanie butki w CCC są
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora