Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-16, 15:05   #843
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Zrobiłam test paskowy, żeby sprawdzić który z odcieni najlepiej się wtopi. Fakt faktem, podkład mineralny roztarty palcem wygląda zupełnie inaczej niż ten wtarty pędzlem.
Załączam zdjęcie bez makijażu, zrobione tuż przy oknie. Wiem że muszę wybrać najjaśniejszy odcień, zastanawia mnie tylko kolorystyka. Na mój gust zimna, ale przyznam, że kolorystycznie jestem upośledzona. Dobrze wyglądam w granatach, nie wiem o czym to świadczy.

A próbowałaś Tuli? Węglowe jest bardzo fajne (i chyba pachnie anyżem, albo mam węch spaczony). Lawendowej Farmy nie testowałam, ale wyczytałam, że są kręcone na maceratach.
Zamierzałam, ale skład z Lawendowej Farmy bardziej do mnie trafia Potem spróbuję z Tuli.
Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Tutaj mniej sine zdjęcie (słoneczna pogoda). Będę wdzięczna za pomoc.
Wydaje się, że jesteś podobna kolorystycznie do mnie. Moim zdaniem szukaj w przygaszonych beżach, neutralach, oliwkach (neutralnych) lub z odrobiną żółci. Może się okazać, że w jakiś złocistych, ciepłych kolorach. Na pewno nie w różowych, brzoskwiniowych i żywych beżach. Ciężko mi opisać, jakbyś miała jakąś firmę na oku i znam, to mogę pomóc . Nie obiecuję, że będzie pasować, sugeruję się zdjęciami
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując