Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-27, 13:18   #4171
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Darko1 pięknie dziękuję za odpowiedź
Tonik już zakupiłam Lirene nawilżająco-oczyszczający - nie wiem czy to dobry wybór, a z kremów nawilżających pod makijaż mogłabyś coś polecić?
....
megan,jeżeli chodzi o tonik zwróć uwagę,żeby był bez dodatku alkoholu i salicylanów,póki co.Ten z Cliniqua zawiera jedno i drugie.
Jeżeli nakładane kosmetyki zacznają piec na skórze(również krem nawilżający),może to byc objaw naruszenia warstwy lipidowej naskórka i odwodnienia powierzchniowego,co wydaje mi się prawdopodobne po stosowaniu Cliniqua i do tego kremu matującego.Tak ja napisałam,trzeba przywrócić nawilżenie oraz odbudowac ochronną warstewkę... i tak,najprostrzym sposobem zamiast niewiadomo jak naładowanych chemia kremów będzie nakładanie na noc na wilgotną od toniku skórę kilku kropelek oliwki/olejku...szczerzę mogę polecić oliwkę z Rossmana Babydream,ale tą dla MAM https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cji-ciala.html , zawiera tylko w sobie 4rodzaje olejków bez szkodliwych dodatków <podstawowa wersja niebieska oliwki dla maluchów zawiera trójglicerydy,które mogą zapychać> absolutnie nie bój sie przetłuszczenia skóry,wręcz przeciwnie skóra z czasem się wyreguluje i przestanie przetłuszczać.Natomiast na dzien lekki krem nawilżający i tu jest wiele opcji.Generalnie unikaj w kremach za wszelką cenę PARAFINY,MINERALNEGO oleju,jak sie da to parabenów i PEG'ów.
Ja jestem zwolenniczka prostych składów...z niedrogich firm mogę polecić APIS<szczególnie ich krem żurawinowy> do kupienia na stronie producenta lub na Allegor<seria profesjonalna> z droższych lubię BIODERMIC-do kupienia na stronie producenta<seria oliwkowa>
a ostatnio testuję naturalne kosmetyki rosyjskie,tanie jak barszcz o świetnych składach...poczytaj recenzje na KWC.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora