Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-16, 13:32   #3087
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
To tak w temacie
z cyklu: "Bierz co chcesz, jestem Twój"

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
1. Tak wyglądają rzęsy z MF po.. 16 h(!) ale tusz musiał 3 miesiące leżakować bo nie lubię tych nowych prosto ze sklepu wodnistych świeżaków. 2 warstwy, super szczoteczka.
Nie zwracajcie uwagi na brwi - odrastają po poprzednim złym wyregulowaniu przez kosmetyczkę.
2. i 3. Skyfall + The Living Daylights + matowy top
Jak Ty to robisz, że masz takie podkręcone rzęsy? Ja mam proste jak druty Nawet zalotka nie daje rady. Ewentualnie do godziny czasu.

Pazurki kojarzą mi się z czekoladą. Wszystko mi się kojarzy ze słodyczami

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3867584 4]Ale to zdjęcie jeszcze za życia, chociaż może tak nie wygląda... Przypomniało mi się jak dziewczyny wrzuciły zdjęcia kotów z wanciołkami do góry. Tak sypiał [/QUOTE]

Jakie ma śliczne futerko, takie biało-popielate

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Dobra, to ja tez pokażę mojego kota. Śpi na piecu w kotłowni, przyklejony do gorącej rury
I psa w legowisku Mój staruszek kochany
Kocham psy. Przytuliłam go

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a to moje, te z wczoraj - klik
idą do zmycia!
zmieniłam aparat i nie mogę normalnie załączyć plików...
Dlaczego do zmycia, bardzo ładnie wyglądają z flejksami

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3867658 5]Oj był, był. 12 lat prawie go miałam, a pierwsze 10 zachowywał się jak postrzelony kociak. Dopiero pod koniec życia złagodniał do tego stopnia, że nawet mojej córce dawał się tarmosić i miętosić, jeździć na nim próbowała... Krzywdy mu oczywiście nie robiła, wszystko delikatnie o pod kontrolą. Kocur nikomu nie pozwalał na takie spoufalanie tylko jej.
[/QUOTE]

Wiem, że to tak na żarty, ale padłam
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora