Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-05, 16:09   #4033
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

ale jakby coś... to pisz śmiało
spoko na szczęście ni za bardzo wiem jakie są możliwości

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dziękuję Wam za wszystkie komplementy, dzięki Wam robi się miło mimo tej okropnej pogody
pokazuję Meteora w świetle dziennym.. słonka niestety brak
w dziennym jeszcze lepiej i dobrze Ci w tej długości

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Hej, hej ! Przepraszam, że nie nadrabiam ale dzisiaj nie będę tego w stanie zrobić Jutro obiecuję poświęcić wolny czas na nadrabianie.. Ile pięknych pazurów i lakierów widziałam

Na znak, że nie zapomniałam o wątku wrzucam pazurki 1 dniowe z w końcu dorwanym Orly Przepraszam za jakieś dziwne ułożenie paluchów :P
tyle powiem.

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
paaaaczcie
ta mgiełka mieni się tak w zależności od światła na turkus/zieleń i na niebiesko.... nie umiem tego niestety uchwycić, ale.... zakochałam się w tej mgiełce...
coś tam uchwyciłaś

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
uciekam do kuchni robić sos z serkiem mascarpone ze szpinakiem i kurczakiem do makaronu
przestań

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ogólnie to ja byk jestem więc jak sie wystrzelam to po 5 minutach mi przechodzi Jakąś taką kumulację trafiłam w ostatnich 3 dniach nawet pies mi z drogi schodził

A z treści wiadomości Młodego też wnioskuję że spory zasób słownictwa posiada
hehehe mądry piesek
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora