Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-21, 19:45   #216
jadziako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziekuje bardzo za odpowiedzi.

Cytat:
Napisane przez lucky_m1 Pokaż wiadomość
Makijaż trwały mimo wszystko powinien podkreślać Twoje naturalne piękno w każdej sytuacji- w dzień i w nocy.
Naturalnego piekna brak

Cytat:
Napisane przez lucky_m1 Pokaż wiadomość
Tak ciężka kreska może wyglądać bardzo nieestetycznie po zmyciu całego makijażu
Nad tym, przyznam szczerze, nie zastanowilam sie wcale. Sprobuje to jakos "na sucho" wytestowac.

Cytat:
Napisane przez lucky_m1 Pokaż wiadomość
...i przede wszystkim może się szybko znudzić - wypaść z mody. Makijaż na 3-5 lat powinien być dostosowany do każdej sytuacji.
Tego sie nie obawiam, bo nalog robienia sobie makijazu (praktycznie identycznego) dopadl mnie juz jakies 10 lat temu. Uzaleznienie jest na tyle mocne, ze nie zaleznie od sytuacji i okolicznosci makijaz musi byc! ...wlasciwie zawsze jest taki sam - taka wlasnie gruba krecha.

Cytat:
Napisane przez elliz76 Pokaż wiadomość
...i jeszcze jedno nie zalecane jest robienie zbyt grubych kresek na gornej powiece ze wzgledu na mozliwosc uszkodzenia siadkowki oka.
To mnie troszke wystraszylo. Jesli moge spytac, dlaczego moze dojsc nawet i do uszkodzenia. A jesli tak, to moze to w ogole nie jest zbyt bezpieczne

Cytat:
Napisane przez elliz76 Pokaż wiadomość
Bardziej grafit,ale jak sie pomaluje rzesy,to az tak bardzo tego nie widac. No i stwierdzam,ze nawet bardziej naturalniej wyglada taki kolor niz kruczo czarny. Bardziej harmonizuje z uroda i typem naszj karnacji.Jest ok. Ja kiedys bylam uzalezniona od linera lub kredki na powiece i uzywalam zawsze kruczo czarnego,a teraz zobaczylam,ze wlasnie taki grafit lepiej sie prezentuje. nie rzuca sie tak od razu w oczy.Z czarna maskara naprawde wyglada OK
To tez musze wyprobowac
Jesli nie beda wszyscy mowili:
"Oj! cos sie chyba dzisiaj nie wyspalas"
albo (co gorsza )
"Chora jestes? Bo cos tak mizernie wygladasz"
to sie przerzucam .

Pozdrawiam serdecznie
jadziako jest offline Zgłoś do moderatora