Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak malowac małe oczy? - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-10, 17:34   #293
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Bardzo małe oczy ;(

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;5283803]Ja tez mam nie największe oczy i jakoś z tym żyję...

Ja robie tak: zawsze daję kreskę na górną powiekę, i wyjeżdzam z nią trochę za oko. Na powieki daję zazwyczaj mieniące się cienie bo przy matowych mje oczy wydają się jeszcze mniejsze...

A co do tych cieni jasnych i ciemnych to:

Jasny dajemy w wewnętrznych kącikach (od strony nosa) i wyciągamy tak mniej-wiecej do 1/3 dł. oka. na środek dajemy troszeczkę ciemniejszy ale rownież jasny i ciagniemy do 2/3 dł oka a potem dajemy ciemny na ostatnia trzecia czesc oka i rozcieramy granice pomiedzy cieniami. I jeszcze warto dać troche rozswietlacza pod łuk brwiowy, bo to też powiększa oczy i dodatkowo podkreśla brwi.

Aha i ja jeszcze maluje tylko górne rzęsy, bo zauważyłam że jak pomaluje dolne to mi sie "zamyka" oko, tzn robi sie jakieś takie małe i krótkie i wogole nie ładne....

Mam nadzieję ze nie namieszalam w opisie i da sie to zrozumiec...


PS widzialam gdzies taki filmik jak modelowac oczy i jak go znajde to wkleje link.... to chyba bylo na videojug albo jakiejs innej stronce... zaraz ide szukac[/QUOTE]


i tu eychodzi koljeny problem ja mam male oczy,jsana i mizerna oprawe oka :P,ale nie moge w kacikach jasnymi bo ponoc sa szeroko rozstawione,a jak zrobe kreske na gornej powiece to s ajeszcz emniejsze i w ogole dziwnie wygladaja :P ta kreska zawsze wyglada tak jaby mi cala powieke zajmowala :P
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując