Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-17, 00:28   #4941
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Cotko właśnie post Atoi o kamuflażu artdeco mi przypomniał Co prawda samego kamuflażu raczej nie polecam, tępy jest strasznie, szczególnie w okolicach oczu ciężko go nałożyć i wchodzi w pory/zmarszczki. Ale zanim jeszcze nie znałam minerałków, a cerę miałam tragiczną (zresztą wiecie) używałam kamuflażu Covermark/Coverderm. Tani nie jest, ale daje radę na all go upolowałam, jak chcesz, to poszukam. Powinien trochę poprawić Ci humor

W kwestii filmów- miałam wątpliwą przyjemność oglądania Avatara. Ogólnie, nie rozumiem o co halo. Efekty specjalne widowiskowe, ale niemal kompletny brak fabuły sprawia, że film się ciągnie niesamowicie i tak naprawdę niczego nie wnosi, Greenpeace na niebiesko, ot i tyle. Nie polecam, zmarnowany czas
Ależ ten avatar ma rozbiezne opinie.... a w kinomaniaku na 8,5 na 10 go ocenił. Nie mogłam sie skupić na konkretnej opini, bo zauważyłam, że strasznie mnie wkurza engelski czy amełykanski styl mowy i te wtrącane w każdą milisekundę ciszy czy między słowami aaaaaaaaa, aaaaaaaaaaaam

---------- Dopisano o 01:28 ---------- Poprzedni post napisano o 01:27 ----------

o! palec biorę!!!! To jest to czego mi potrzeba - większej stopy!! Ale dwóch nie możesz dać? miałabym wówczas dwie takie same
atoja jest offline Zgłoś do moderatora