Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 01:12   #102
yooankaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

Cytat:
Napisane przez dorotkajaz Pokaż wiadomość
jak to ceny są nieaktualne? Właśnie miałam zamiar kupić sobie kilka żeli z ich strony... i co, chociaż poinformują mnie o zmianach?
Ceny są jak najbardziej aktualne, ja pochodzę z gorzowa, tylko tam nie mieszkam juz, silcare- linię basic polecam jak najbardziej wszystkim,
a co do kamuflaza- w grudniu zeszłego roku bylam w hurtowni po raz ostatni, wtedy tez kupowałam u nich kamuflaż za 20zł z groszami, normalnie 15ml... 30 ml jest jak sie nie myle za 46 zł, albo i mniej..
a co do innych produktów tej firmy...
Dla osób lubujących się w tipsach (osobiscie wolę szablony, ale są różne typy klientek) polecam tipsy Exellent, są świetne w obróbce, cienkie, elastyczne i przede wszystkim nie pękają, polecam cleanery, bo naprawdę dobrze odtłuszczają (choc raz wyprobowalam taki z witaminami, zapachowy w sprayu- który odradzam, zle odtluszcza)...
Żele:
Kamuflaż ma niesamowite krycie, fajny kolor, choc szczerze mowiac kilka lat temu jak weszly zele maskujace to kolor byl ladniejszy, teraz mi sieon taki bardziej ceglasty wydaje, moze to od partii produkcyjnej zalezy...
Biały żel jest świetny, ma dużo pigmentu, wystarczy jedna warstwa, nie rozpływa się po koncowce,
żel zwykły clear jest rewelacyjny do budowy krzywej C, nie spływa na skórki, a do tego nie wymaga nabłyszczania, wiec mozna go uzywac jako warstwe nablyszczajaca tez.

Cena żeli jest naprawde swietna, niska, a jakosc przy tak niskiej cenie to rewelacja. Ceny żeli w hurtowni są takie, jak ceny tanich żeli- bubli z allegro
yooankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując