Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-01, 21:53   #1093
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez milkyy Pokaż wiadomość
Z naprawdę dużą niecierpliwością czekam na swoją Misshe #21. Na pewno napiszę recenzję, po dłuższym czasie jej stosowania. Z tego co widzę na forum, wiele osób ma problemy z nadmiernym przetłuszczaniem się cery, w strefie T i nie tylko. Powiem, tak ten problem dotyczył mnie od momentu kiedy zaczęłam mieć trądzik a to hmm.. było 4-5 lat temu?uff. Jakieś pół roku temu odkryłam krem Biodermy - Sebium Pore Refiner, nie jest on najtańszy, ale z tej masy (a była na prawdę ogromna) przetestowanych pogromców świecącej twarzy to jest cudo, fakt trochę wysusza, ale wystarczy mała kropelka kremu nawilżającego i jest okej, DZIAŁA! mat, jak z bajki i taki problem z głowy... Pozdrawiam!
Widzę,że chyba muszę wypróbować tego cudeńka skoro twierdzisz,że działa cuda Moja skóra twarzy jest baaaardzo dziwna i świecę się szczególnie na...skrzydełkach nosa! W tym miejscu waży mi się podkład,ściera się i wygląda to paskudnie Pod podkład używam bazy silikonowej ale to i tak nic nie daje.Przypudrowuję te najbardziej świecące się okolice skrobią ziemniaczaną ale uzyskuję mizerne rezultaty.Czy możesz napisać mi cenę tego produktu?
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora