Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-01, 22:34   #1095
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
W końcu dzisiaj dostałam mój Skin79 pink i jestem przeszczęśliwa!Oczy wiście jak najszybciej tylko mogłam zmyłam makijaż i nałożyłam go na połowę twarzy.Miałam go tylko ok.5 minut ale napiszę to,co zauważyłam-dobrze się rozprowadza na twarzy(bez uprzedniego nawilżenia),ma dosyć ładny zapach,kryje ale w bardzo ograniczonym stopniu ,ładnie rozświetla skórę i daje efekt glow bez chamskim drobinek.To są tylko moje spostrzeżenia na pierwszy rzut oka a pierwsze poważne testowanie odbędzie się w niedzielę lub w poniedziałek i wtedy na pewno dam znać jak się sprawdził itd. Mam do Was pytanie jako do znawczyń w temacie-czy nakładacie jakiś puder matujący/utrwalający na te produkty czy od razu po nałożeniu tego produktu aplikujecie puder brązujący,róż i rozświetlacz?Dodam iż mam cerę mieszaną( i jak łatwo można domyślić)twarz przetłuszcza mi się w strefie T a najbardziej na skrzydełkach nosa. Jeśli już gdzieś o tym pisałyście,to z góry przepraszam za zadane pytanie i poszukam we wcześniejszych postach ale muszę wiedzieć czy ten temat był już poruszany
Ja na swojego Skin Food'a zaczęłam nakładać puder Dream Matte z Maybelline dla utrwalenia No i jeszcze róż na policzki i to wszystko A korektor sporadycznie
Co do mojej Misshy, też nakładam puder ale jednak pod koniec dnia błyszczy mi się buźka bardziej niż powinna
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora