Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-12, 17:53   #2546
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A ten odcień, który Ty masz to jak byś oceniła jego kolor. Jasny, średni, ciemny ?
jasny ... ja mam 01... zobacze moze jutro uda mi sie zrobic zdjecie w porownaiu z Missha 21... ale niestety moja komorka srednio sobie z tym radzi a aparat ciagle w serwisie ... w kazdym razie jest to jasny mleczny bez... bez rozu i bez zolci...

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich
Dopiero zaczynam się rozglądać za odpowiednim dla siebie kremem i nie chcę Was zamęczać opisami moich potrzeb,ale mam pytanie - czy jest gdzieś jakaś ogólna klasyfikacja tych kremów ze względu na rodzaj??? Już pal licho z kolorystyką nie mogę się połapać co do czego,a wątek już taki długi... boję się,że w nim utknę,zamiast pierogi lepić
chyba juz sie troche polapalas ... ogolnie mniej lub wiecej poprawiaja wyglad skory, kryja, chronia, rozjasniaja przebarwienia, lagodza... z tym, ze z nimi to tak troche jak loteria, albo beda pasowac albo nie i zanim sie trafi na swoj to moze troche potrwac ... i zalezy jaka masz skore i czego mniej wiecej oczekujesz...

filtry na pewno sa dobre, bo Azjatki maja fiola na punkcie ochrony przed sloncem ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora