Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-23, 16:43   #2769
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
xyolax tak odzywke na skalp i czasem ją trzymam tak nawet z 15 min i na razie mi wloski nie wypadaja... mam nadzieje ze nie zaczną :P W sumie odkad obcielam wlosy z dlugich ktore siegaly za lokcie do wloskow za ramiona to w ogole mi nie wypadaja od listopada już... w lutym ide sie obciasc i zostana mi same naturalki <jupi> i od spodu troszke dluzszych farbowanych ale nie duzo )))))))
Również tego Ci życzę W sumie taka może być też przyczyna wypadania, włosy są za ciężkie, obciążają cebulki...

Kurcze, szybko dochodzicie do całkowitej natury, a mi się tak ten czas strasznie dłuży

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Hehe. Widzę że nastały godziny olejowania. Siedzę akurat z turbanem na głowie a moje włosy otula olej z migdałów, kokosa, oliwa z oliwek i jojoby. Potrzymam z 3h i zmyję... Jutro rano do pracy i nie zdążę z rana wysuszyć włosów bez suszarki...
Trzeba jakoś zadbać o włoski
Do zmywania używasz szamponów bez sls?
Ja właśnie wczoraj zmywałam olej resztką Babydream'a i boję się, że zwykły szampon z sls nie da sobie rady, tym bardziej, że chciałam dołożyć sobie jeszcze oleju z pestek winogron albo oliwy z oliwek na włosy...
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora