Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-05, 22:26   #3336
agairl
Raczkowanie
 
Avatar agairl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Potrzebuje analizy kremu do twarzy. Kupilam go na szybko w sklepie ze zdrowa zywnoscia, lecz w domu po przeczytaniu skladu juz nie jestem go pewna.. Chcialam cos naprawde zdrowego na dzien dla mojej twarzyczki

JASON
Aloe vera 84% Ultra-Comforting Moisturizing Creme


INCI : Aloe Barbadensis, Leaf Juice, Aqua, Helianthus Annuus(sunflower)Seed Oil*, Glycerin, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Persea Gratissima (Avocado)Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond)Oil, Tocopheryl Acetate (Vit E), Potassium Cetyl Phosphate, Sodium PCA, Methyl Glucose Sesquistearate,Carbomer, Potassium Hydroixde, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Bensoate, Amyl Cinnamal, Benzoate, Benzyl Saliclate, Citral, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Fragrance (Perfum)

*Certified Organic

Zastanawiam sie jak duzo zlego jest tutaj i czy Dimethicone ma zly wplyw na skore ( bo to chyba jest silikon ??) Co to jest Sodium PCA ??

Generalnie krem jest fajny w uzyciu, ladnie sie rozprowadza, i wydaje sie byc lekki. Aczkolwiek nie wiem czy nie bedzie zapychal troszke ??
Prosze o pomoc

Edytowane przez agairl
Czas edycji: 2011-05-05 o 22:28
agairl jest offline Zgłoś do moderatora