Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-10, 11:03   #3051
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to jako pielegniarka nie mamy co z toba nawet konkurowac
ale pamietajcie ze ja tez mam fartuszek fryzjerski jak kimonko i pupa gola


u mnie pelne slonce i gorac- bylam na shopingu z krotkim rekawkiem i sie spocilam cala bo lolka gnala i mnie ciagnela...ledwo dycham z goraca...

bierzcie butki na gole nogi- ja mialam cienkie skarpetki rajtkowe i stopki mi plynely w balerinkach...

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------


ja tez nie rozumiem takiego trybu nauczania, ale jak sama cos przygotowywalam to drazylam dotad az pojelam
Ja mam taki do połowy pupy, obcisły A drugi taki do ziemi prawie

Eh tryb nauczania doktorki od siedmiu boleści Wiadomo że jak sie robi samemu to sie to drąży, ale jak mamy kolokwium z kilku tematów to te wszystkie prezentacje są wrzucane na poczte. No i jak ja robie to zawsze staram sie wszystko tak pisać żeby to było zrozumiałe, szczegóły to jedno ale to musi byc napisane takim językiem, że ktoś wie o co chodzi. A niektóre robią tak że żywcem z książki od medycyny i nara Połowa rzeczy niepotrzebnych, nazwy kosmiczne, i napisane takim ciągiem że trzeba z 10 razy czytac zeby zrozumieć


A tak z nowości... rozmawiałysmy kiedyś o tym że będą egzaminy zamiast prac licencjackich. Prawdopodobnie mój rocznik będzie pierwszym który bedzie miał w ten sposób u nas :[

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-05-10 o 11:05
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora