Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-25, 11:12   #1847
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale się nażarłam smażonych ziemniaków
zginę w końcu przez ten cholesterol

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------


tę samą co zawsze
Londa - perłowy blond 12/9
ja to bym na zgage umarla
ja tez dzis dobra- kanapeczki z zoltym serem i popilam szklanka coli
a juz kawa czeka...
a potem jęczę a sama sobie robie kuku

a ja wam powiem ze nigdy w zyciu smieci po sobie nie zostawilam na plazy w lesie itp. miejscach.
zawsze mam siateczke wolna i w nia zbieram swoje i znajomych z ktorymi jestesmy i potem wyrzucamy do najblizszego smietnika a jak nie ma to i do domu zabieram- ale tak swińsko zostawic to nie wyobrazam sobie.
korona mi z glowy nie spadnie.

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie to ja mam takie podejście jak inni przez to co widzę ( widzę jak facet obok całą paczkę zjarał i porozrzucał i nawet zakopać nie raczył ) nie będę szła jednego peta od gasić jak jest kilometr do śmietnika tylko sobie go zakopię a jak o nim nie zapomnę to jak będę zbierać manatki to go zabiorę ze sobą a jak zapomnę to przykro mi
a zresztą są osoby zatrudnione u nas do sprzątania plaży efektów tylko nie widać
ciekawe za co im płacą
no niestety srają i szczają nie tylko ludzie bo i psy dlatego trzeba uważać gdzie się moczy dupeczkę
sorry lady ale chyba zartujesz
moja lola nigdy w zyciu do wody by nie zrobila predzej by pekla
tak samo kupa- tylko i wylacznie na trawie- nigdy nie w wodzie, nie w piachu, nie na chodniku czy betonie- nie ma takiej mozliwosci- ona zaczyna piszczec i rwie w trawe i to tez nie na widok tylko w najwieksze zarosla
takze sorki ale dobrze wychowany pies jest czystszy niz polowa ludzi
nie mowie tu o szczeniakach ktore sie dopiero ucza.
no i jesli pan nie reaguje a pies czeka to wiadomo ze ile moze trzymac nie?
ja tam uwazam ze jak biore psa to jestem za niego odpowiedzialna i jak z dziecmi- reaguje na jego kazda potrzebe, skowyt, pisk...
a nie jak niektorzy- przywiaze psa w pelne slonce na goracym piachu i zwierze lezy tak godzinami az prawie pada...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora