Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-27, 12:48   #4499
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Mam identycznie: także sucha skóra, która nie produkuje wystarczającej ilości sebum i myślę, że czasem nie produkuje go w ogóle. Mam dość... bo cera wygląda szaro, szybciej się starzeje, podkłady osadzają mi się w zmarszczkach mimicznych. Teoretycznie makijaż powinien trzymać się dobrze (bo cera się nie przetłuszcza, nic się nie świeci) a po 3 godzinach wyglądam jakbym nie miała makijażu :/
Co stosujesz na swoją skórę? Co tobie pomaga a co szkodzi?
Pozdrawiam
To podsumowanie o ile zauwazylas bylo cytatem . To nie jest moja wypowiedz.

Moja skora jest zdecydowanie mieszana wiec z sucha skora mam malo wspolnego. Raczej musze uwazac na to,aby jej nie zapchac.

W sumie w powyzszym cytacie masz sposob pielegnacji suchej skory. Po prostu nie mozesz jej draznic zbyt agresywnymi srodkami myjacymi i musisz ja dobrze natluscic. Dlatego jak bedziesz mieszala zel hialuronowy z olejem to oleju naloz wiecej,tak aby Twoja cera byla odpowiednio natluszczona, wtedy woda nie bedzie tak uciekala z naskorka bo bedzie miala warstwe zaporowa.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora