Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-17, 20:25   #1057
Kaska*
Raczkowanie
 
Avatar Kaska*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 63
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Hey dziewczyny! czy ktoras z was uzywala odzywki, lub szamponu Jason? O tego;

http://www.feelunique.com/p/JASON-Na...-Shampoo-500ml

Co sadzicie o jego skladzie:

Ingredients: Aqua (Purified Water), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Calendula Officinalis (Marigold) Flower Extract*, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract*, Cocamidopropyl Betaine, Yucca Schidigera (Yucca) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Gel*, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Triticum Vulgare (Hydrolyzed Wheat) Protein, Natural Tocopherol (Vit. E ), Ascorbic Acid (Vit. C) , Retinyl Palmitate (Vit, A), Lavandula Intermedia Leaf/Flower/Stem Extract*, Vegetable Glycerin, Decyl Glucoside, Oxybenzone, Planthenol-3 (DL-Panthenol, Ethyl Panthenol and Panthenyl Hydroxypropyl Steardimonium Chloride), Cyclopentasiloxane and Dimethicone, Citric Acid, Citrus Grandis (Grapefruit), Seed Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Fragrance Oil Blend.
*Certified Organic

Chce wlasnie zamowic szampon i odzywke na feelunique, a ze postanowilam zaczac troche oszczedzac to ten mi wlasnie wpadl w oko, bo tani jest... Niestety na skladach sie za dobrze nie znam, wiec nie wiem czy by byl dobry... Chcialam Yes to carrots, ale tylko odzywke maja, a ja lubie z tej samej firmy miec szampon i odzywke. A moze jeszcze cos innego mi polecicie do moich cienkich i tlustych wlosow? Po kilku latach stosowania dr. organic troche mnie kusi, zeby cos innego sprobowac...


Wyprobowalam dzisiaj moja probke podkladu Anne Marie Borlind i nie jestem zadowolona... Nie wiem czy mi sie jakas stara probka trafila, bo zapach jakis dziwny i podklad gesty, ze nawet nie zdazylam go na twarzy rozsmarowac i zasechl... Troche chusteczka poscieralam tam gdzie mi nierozsmarowany zostal i wygladal nawet ok, ale po 2 godzinach wlasciwie splynal mi z twarzy... Chyba sie sobie odpuszcze naturalne podklady, bo juz kilka probowalam i skonczylo sie porazka. Niestety mam maga tlusta cere i sporo do ukrycia (naczynka) i naturalne podklady sobie z nia nie radza... Szkoda...
Kaska* jest offline Zgłoś do moderatora