Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-28, 08:08   #2759
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez aneciashow Pokaż wiadomość
dlaczego niektore dziewczyny po rozciaganiu, masazach itp maja nowe rozstepy ?
moze to te serum eveline tak dziala? ja wczesniej mialam rozstepy niewidoczne bardziej pod skora tak jakby, a tewraz sa bardziej wypukle, dlaczego ?
może coś w tym jest. Skóra się przyzwyczaja do niektórych substancji i później zaczyna "wariować". Wiem też, że niektóre osoby mają po prostu tendencję do pękających naczynek i rozstępów. Każda z nas ma chyba inny próg wytrzymałości skóry.
Brat się ostatnio śmiał ze mnie i mówił, że to trochę moja wina, bo sama przyzwyczajam swoją skórę do tych wszystkich mazideł i później jest jak jest : )
nie wiem, ile w tym prawdy, ale może ma trochę racji, a może tylko to takie gadanie faceta ; )

pzdr

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez DiamondMe Pokaż wiadomość
Kiedyś pisałam, że dostałam nagle po odstawieniu hormonów wielkich czerwonych rozstępów na pośladkach! Jestem załamana totalnie, wyglądało to naprawdę ochydnie, bo rozstępy były takie na maxa czerwone. Ale wyczytałam, że jeszcze coś można zadziałać.
2 razy dziennie od tego czasu (od lutego) smaruję się
-pharmaceris tocoreduct- polecone przez mojego dermatologa
- potem kupiłam Elancyl ale z miesiąc używałam
-czasem no- scar i lioton 1000 ale to mało
no i ... kolor poprawił się. Są mniej czerwone o jakieś 60%, no ale nadal widać że są inne od koloru skóry. Dermatolog powiedział że rozstępy już nie znikną ale nabiorą bielszego koloru. CZasem są już serio niewidoczne, ale po kąpieli czy siedzeniu znowu czerwone Co można zrobić żeby to przyspieszyć? Jakiś masaż??? coś? HELP ((
a na te czerwone to nie była właśnie ta maść z mocznikiem? albo cepan? coś słyszałam i czytałam na innym forum. Może spróbuj tego, to Ci pomoże.
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując