Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-13, 18:22   #4517
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
śliczne

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Właśnie miałam malować, a później wstawić moje, ale jak ja widzę Wasze cudowne, długaśne paznokcie, to popadam w kompleksy


Ja już na blogu je widziałam i dostałam zaślinienia


Zastanawiam się nad kupnem Nail Teka, ale nie wiem, jak moje paznokcie zareagują na zmianę odżywki. I jeszcze nie do końca zrezygnowałam z pomysłu kupienia Herome...
Póki jeszcze mam moją Avonową odżywkę, nie jest źle, ale musiąłabym się w końcu zdecydować jakoś, bo mi się tamta skończy i będę płakać.
Herome droga jest, poza tym, jak czytałam na KWC na temat bólu, to mnie skręcało aż. Albo siniaczków pod paznokciami...
A znowu Nail Teka znalazłam na allegro w cenie 17zł i zastanawiam się, czy on tyle kosztuje, czy to jakiś przekręt

Pomooocy
eee, no nie przesadzajmy
Myślę, że możesz spokojnie spróbować Nail Teka Nie kosztuje fortuny, a może pomóc pazurkom
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

Rodzynka widziałam na blogu golaski, boskie są

No i wypadało by Wam cos pokazać. Poszperam, zaraz wrócę

i czekam na Twoje pazuraski
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Kupiłam ostatnio pod wpływem chwili lakier - na pierwszym zdjęciu. Myślałam,że będzie fajnie się te drobinki rozprowadzało, jednak niestety wcale pędzelkiem ich sie nie nabiera

Jedyne co to udało mi sie serduszka wyciągnąć z niego i widać je na dużym paluchu u stopy.

A na dokładkę łapka
A mi się podoba zwłaszcza na dłoniach
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora