Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-13, 18:52   #4527
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo ostatnio. Z tym, że to nie uczucie, a chyba rzeczywistość.
Może to kwestia braku witamin, może tego, że je tyle czasu obgryzałam, ale są normalnie jak kartka papieru, takie cieniutkie. I do tego tak miękkie, że mogę je zginać o.O
Dlatego jakąś odżywkę muszę ogarnąć.
Ja mam dosyć twarde paznokcie, ale dziwne to jest... takie... no dziwne, nie wiem jak to nazwać
Może rimmel? może nail tek?
Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio jestem odważna i czasami nakładam lakiery bez bazy bo się tak zastanawiałam, czy mi się pazurki nie przyzwyczają do odżywki, że bez niej potem będą się łamać. no i tak powoli je odzwyczajam. teraz kupiłam diamentową bodajże odżywkę z Wibo i zastąpię nią Nail Teka. zobaczymy co się będzie dziać
Hm, w zasadzie to fakt, że mogą się przyzwyczaić, ja muszę iść kupić chociaż bazę pod lakier, cokolwiek, wydobyłam resztkę nail teka teraz, wyjęłam go z pudełka od pustych buteleczek i to już były naprawdę ostatnie warstwy, tylko tak żeby coś było... ciężka sprawa
Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
tzn zaglucił , nie zabablował
domyśliłam się
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora