Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 22:17   #3024
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Właśnie, że się różnimy. Że mamy różne poglądy na życie. Choćby to, że ja - mimo, że jestem deistką - chciałbym mieć ślub kościelny, on niespecjalnie.
[...]
I już sama nie wiem. Moze faktycznie: to nie to?
A może ja w ogóle nie jestem stworzona do związków? Z moim paskudnym charakterem, niechęcią do dzieci? Może powinnam być sama?
...
Słuchaj jeżeli teraz nie jesteś gotowa na dziecko(ci), ani w najbliższej przyszłości a Kuba ma zamiar napierać to musisz się liczyć z tym, że to nie będzie szczęsliwy związek. Może po prostu porozmawiajcie jeszczę raz(sto razy?) i wytłumacz, że z dziećmi nie jest tak hop-siup. Ja w tym roku na wyprawkę do szkoły wydałam coś około 1500,-
Kurczę mam nadzieję, że nie ma podejścia jak niektórzy 'a co tam, pochodzi te 9 miesięcy z dzieckiem, będzie rodzić kilka(naście) godzin, będzie je karmić i po sprawie'?
Ja w przyszłości bym chciała mieć dwójkę ale rozumiem Cię, że Ty po prostu nie chcesz, nie możesz się zmuszać.
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Czerwony Catrice z brokatem
Granat z Sephory też mega I też mają super grube i wyprofilowane pędzelki. Ale moje 3 lakiery z S ścierają się na końcówkach w ciągu jednego dnia Nie wiem, czy wszystkie tak mają, czy tylko mi jak zwykle się buble trafiły Albo to kwestia tego, że zawsze mam coś do zrobienia i pcham wszędzie łapy
Pudełeczko
Mój każdy z Sephory tak ma
Ja też prowadzę aktywny tryb życia i zawszę wracam ze zdartymi pazurkami, dlatego codziennie maluję.
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
trele a z miyo pachnących jakie kolory cie interesuja? u mnie widziałam kilka
A jak powiem, że wszystkie 5?
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
I zółty makijaż. (z wizażem na oku )
Pięknie. Dlaczego ja nie umiem się tak malować?
Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
awizo nie było też więc podejrzewam że leży na poczcie do poniedziałku mam nadzieję
Wszyscy mają nowe lakiery albo jakieś inne zdobycze a ja nic a tak cem...
Miejmy nadzieję, że w poniedziałek będzie bo jak nie, to jak wpadnę na pocztę.
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Garfield!
Moja ulubiona bajka. "I feel good!' I już widzę tego cudownego kota machającego brzuchem!
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
trelle mam coś dla Ciebie dogadamy się wieczorem na pw jak będziesz, albo jutro, bo ja zaraz znikam, bo pogoda cudna jest
a ostatnie to złoto dla zuchwałych nr 467 (co by nie było dla trelle mam nówkę sztukę nie otwieraną )
DZIĘKUJĘ już czytam zaraz pw

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a to moje, więcej fot u mnie

Co to za piękniś na Twoich paznokciach?


Nadrabiam dalej...
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora