Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wszystko na temat BB Cream - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-21, 21:39   #4860
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość

nie ryzykowałabym z tym spaniem... w bb jest dużo silikonów, zapychają skórę
zresztą nie widzę sensu, jak masz problem z cerą to noc lepiej jakiś działający krem... na pory i niedoskonałości mogę od siebie polecić Vichy Normaderm na noc
albo jakąś maść...punktowo.. na pewno lepiej zadziała niż bebik one mają za mało substancji 'leczących', na szarym końcu się pałętają w składzie


co do Misshy ewidentnie Cię uczula zmywać i nie próbować z nią więcej....
ja od odcienia 21 wolę 23, używam zamiennie, wielkiej różnicy jak dla mnie nie ma w odcieniu, a wygląda dużo lepiej, zresztą to mój numer jeden wśród bebików
jakbyś chciała się jej pozbyć to w podpisie mam wątek wymiankowy, zajrzyj

acha co do 3 wymienionych bb przez Ciebie, nr 1 i 2 nie miałam
ale nr 3 jest szara, skoro Missha 21 Ci nie pasuje to ten całkowicie wg mnie Ci się nie spodoba..

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------



79Pink mi nie podkreśla suchych skórek
pod tym względem jest podobne do Misshy...

Missha 21 aż tak różowa nie jest, efektu 'świnki' nie ma
ja wolę odcień 23, używam zamiennie, czasem mieszam żeby jakoś tą 21 zużyć, ale 23 to jasny beż
może z 13 spróbuj, on ponoć nie ma wcale różowych tonów..
Piszesz o Signature? Tylko mój kolor to np. Healthy Mix 51, a na swatchach widać, że 13 z Cover jest dużo od niego jaśniejsza. A Cover ryzykować nie będę, za dużo z retinoidami i kwasami pracowałam, żeby ryzykować zapchanie.

A co powiecie o Lioele Beyond Solution i Triple? Triple jest ciemniejsza i bardziej kryje, ale czy któraś z nich bezpieczniejsza jest pod względem skórek?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora