Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieudana regulacja brwi i ich porost.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-11, 12:04   #265
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Cytat:
Napisane przez josiex Pokaż wiadomość
@Shadii: Nie ruszaj!!!!
Musimy wytrzymać jeszcze troszkę i będziemy miały znów śliczne brwi. Moje zaczynają odrastać, ale tej bardziej wyskubanej, lewej, idzie to troszkę gorzej
Nie ruszać? Myślisz, że kosmetyczka zrobi to lepiej? To nie będę ruszać porzuciłam olejek rycynowy, smaruję tylko L'bioticą - działa lepiej, tak mi się wydaje. Ja też mam gorszą lewą, ale wiadomo czemu. Tam w jednym miejscu w ogóle placek jest

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Bry, łączę się z Wami, bo też od dłuższego czasu walczę o moje brwi. Jest coraz lepiej, ale i tak są jeszcze za krótkie, przy zewnętrznej granicy oka w ogóle mi nie chcą rosnąć.
Hej Ja na zewnątrz zawsze swoje przedłużam, bo mam za krótkie... ile już zapuszczasz?

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Polly, pozwoliłam sobie zajrzeć na bloga w Twoim podpisie - ale z Ciebie śliczna dziewczyna brwi masz również bardzo ładne, w sumie nie ma czego zapuszczać, tylko właśnie końce troszkę - spróbuj L'biotici, jeśli jeszcze nie miałaś. Usta masz przepiękne i oczy. I cerę też. I w ogóle
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując