Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-26, 08:37   #1505
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Z tymi lekarzami tak jest. Ja akurat miałam tylko miesiąc czekania. Jeśli to możliwe idź do innej przychodni bo może tam terminy są krótsze. Ale za to internista czekanie od 2 miesięcy wzwyż. Teraz wyobraź sobie wizytę bo masz grypę...



Farfocle które się niszczą, rozdwajają i w ogóle wyglądają jakby człowiek je sam pourywał aby tak wyglądały. To wszystko fajnie wygląda jak fryzjer cię szczotką umodeluje a w domu po umyciu głowy okazuje się, że mamy włosy ścięte na dwie warstwy. Jedna dłuższa a druga krótsza na wierzchu. Przynajmniej u mnie tak to wyglądało...


Dziewczyny słyszałyście o tym? http://allegro.pl/kallos-krem-kolory...496771553.html


ciekwy produkt
a z ciemnych wyszłyby jasne??

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a co to?

Dobrze, ze piszecie o tym cieniowaniu bo mnie zaczelo znowu kusi. Mam od dawna na prosto scinane, nie mam juz chyba pozostalosci po cieniowaniu ale cos zaczelam myslec zeby lekko wycieniowac

Moje dziecko tydzien temu zaczelo jednoczesnie raczkowac i wstawac nie moge go z oczu spuscic i nie mam czasu na wizaz jak kiedys
to farby kallosa
miałam kiedyś
naprawde fajne

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a co to?

Dobrze, ze piszecie o tym cieniowaniu bo mnie zaczelo znowu kusi. Mam od dawna na prosto scinane, nie mam juz chyba pozostalosci po cieniowaniu ale cos zaczelam myslec zeby lekko wycieniowac

Moje dziecko tydzien temu zaczelo jednoczesnie raczkowac i wstawac nie moge go z oczu spuscic i nie mam czasu na wizaz jak kiedys
ja nie polecam
ja swoje farfocle ścięłam i pozostały mi włosy do ramion
obcięte sa na równiutko
jeśli cieniowanie to tylko przy twarzy
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora