Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-07, 17:11   #1699
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny czytam i oglądam Wasze zbiory już od jakiegoś czasu i oczywiście 'przyszłam' po poradę (bo skuszona zostałam już dawno). Możecie coś polecić do twarzy do skóry suchej, bardzo suchej atopowej, 30+ (z przebarwieniami pozapalnymi) oraz jakiś super krem do popękanych, wiecznie swędzących i piekących rąk, najlepiej natłuszczający bez alkoholu. Może Hauschka albo JMO maja coś godnego polecenia?
A żeby było kolorowo to w załączniku kilka moich nabytków, jak widać skupiłam się głównie na włosach - opisów dawać nie muszę, bo są Wam bardzo dobrze znane (kolejne zamówienie z Kaliny w drodze )
witaj
cudne zakupy - ja muszę zacząć się rozglądać za kuracja torebek JMO, bo moja mi się już kończy słyszał ktoś o jakichś sensownych przecenach na JMO?

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny cudne macie włoski, uwielbiam na nie patrzeć
Piękne poczyniłyście też zakupy

jestem w fazie lauressowych testów, już na bank wiem, że nie trafiłam z kolorami, mam porównanie tylko do ll i edm jojoba i moim skromnym zdaniem wypada to tak: wszystkie przyjemnie kremowe ale edm kryje średnio i rozświetla, lauress etheral kryje bardzo mocno i robi gębę rodem z fotoszopa a ll kryje średnio ale najlepiej mnie matuje (użyty solo najlepiej dogaduje się z moim sebum), jak w końcu uda mi się trafić na odpowiedni lauressowy kolor to chyba mimo wszystko zakupie duże opakowanko bo takie super krycie przyda się na wielkie wyjścia tylko że w moim przypadku trzeba jeszcze na wierzch nałożyc coś matującego

zrobiłam "wodę pietruszkową" co się pojawiła na głownej stronie i ukręciłam cos ala masełko, które ostatnio zachwalałyście czyli do rozpuszczonego shea dolałam makadamia i się raczę swoim własnym

znowu dopadła mnie moja błyskotliwość
chciałam obadać jak się zamawia na felunique, koleżanka mnie zagadała, za dużo poklikałam i niechcący coś zamówiłam....
jak dobrze, że tylko jeden produkt był w koszyku a nie wszystko co mi się podobało...

odnośnie szczotki tt...używam dopiero od kilku miesięcy tylko i wyłącznie jej, po różnych testach wyszło, że mam porowate włosy ale nie zauważam by szkodziła końcom moich włosów... nigdy nie miałam problemów z rozdwajającymi sie końcówkami, ok miesiąc temu przed ścięciem 20 cm znalazłam na głowie dosłownie 5 rozdwojonych końcówek, obecnie ani jednej...wychodzi na to, że zwyczajnie niektórzy mają większą skłonność do rozdwajania się końcówek, jest też logiczne, że tego typu szczotka może się przyczyniać do rozrywania włosów i dodatkwo pogłębiać ten problem jednak nie zawsze tak się dzieje
a masło shea tak rozpuściłaś jakoś w kąpieli wodnej? też chcę sobie sprokurować takie shea z makadamią

ja już wogóle nie kumam, która formuła dla mnie dobra z Lauressa
wydaje mi się, że Ethereal rzeczywiście ma mocniejsze krycie, ale też chyba szybciej mi się po nim pysk przetłuszcza. Minimalist szybko złazi mi z twarzy jakoś...
Generalnie nawet z bazą LL (bo mi się próbka dostała przy okazji zakupu pędzli) jest tłusto
przez pierwszych 30 minut wyglądam jak gwiazda, a potem wyłażą pory i tłustości na czole i nochu

wie ktoś, co z LL (lub Meow) będzie w kolorze zbliżonym do Soft Fawn lub Soft Honey z Lauressa?

Promolciu, to mi zupełnie jak Tobie na feelunique dzisiaj wpadło w aptece do koszyka kremidło AA z rokitnikiem - no i pani farmaceutka tak szybko przejechała po kodzie kreskowym i głupio mi było krzyczeć, że mam bana na zakupy i chciałam tylko kupić polopirynę na maseczkę i 'kupne' pojemniczki na próbaski (a' propos - Evitka, dzisiaj piszę na pw - obiecuję )
Także zaczynam testy rokitnikowe

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-11-07 o 17:14
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora