Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie makijaż w Rybniku?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-08, 11:34   #43
Vexi
Raczkowanie
 
Avatar Vexi
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 123
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Hej! Temat nieco wymarły, ale skoro sama jestem teraz w gorączce przygotowań przedślubnych, to mogę Wam polecić z czystym sumieniem Sonię Pakułę (Sonię Bielińską) z Rybnika. Umówiłam się z nią na ślubny makijaż, po zobaczeniu fotek ze ślubu znajomej. Malowała mnie już dwa razy (na zabawę karnawałową i na wesele znajomych) i powiem Wam, że makijaż trzymał się genialnie - wystarczyły bibułki na całą noc imprezy (bez pudrowania!). Byłam w szoku, bo mam dość tłustą buźkę i bałam się świecenia na kilometr, a tu takie miłe zaskoczenie. Sonia też czesze - niestety moje cienkie włosy "padają" po kilku godzinach szaleństw na parkiecie (dlatego do ślubu będę mieć konkretną dopinkę, by wsuwki nie zjeżdżały). Na kosmetykach nie znam się rewelacyjnie, ale zauważyłam, że używa marek typu Channel, Shiseido czy Inglot - więc konkretnych.
Naprawdę polecam, dodatkowo jest bardzo sympatyczna i konkretna. Nie mogę się doczekać ślubnego makijażu - a to już w przyszłym tygodniu

Ps. Ma ktoś namiary na dobrą osobę od manicure/pedicure? Stacjonarny salon w Rybniku lub na dojazd? Please let me know
__________________
everything is tough before it becomes simple.
13.08.13 Tyś je Mój  Tyś je Moja
26.02 Johnny .
Vexi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując